MHP’li yöneticiden Şirin Payzın’a ölüm tehditi

MHP MYK Üyesi Selami Şişman, gazeteci Şirin Payzın’ı babasının vefat ilanını paylaşarak tehdit etti


MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Selami Şişman, MHP lideri Devlet Bahçeli’yi eleştiren gazeteci Şirin Payzın’ı babası Nizam Payzın’ın ölüm ilanını paylaşarak tehdit etti. 

Gazeteci Payzın, MHP lideri Bahçeli’nin “Boyalı medyanın, köksüz bazı siyasetçilerin ‘Malazgirt’i kutladılar, 30 Ağustos’u yasakladılar’ iftiraları yalnızca ecdada hakaret değil vatana ve millete ihanettir” sözlerini “Köksüz siyasetçi? Üslup gerçekten inanılmaz” diyerek Twitter’da eleştirdi.

 

Payzın’ın bu Bahçeli paylaşımına yorum yapan Şişman, “Bülbül yuvasının ,kapana kısılmış, suyun öbür yakasının köksüz ,lağımcıları, Türk vatanında yaptıklarınız yapacaklarınız için anlayacağınız dilden the end, Türk’ün kökleri sizleri sardıkça kuduracaksınız, nefes alamayacaksınız” ifadelerini kullandı. 

‘BU ARADA NOT: KORKMUYORUM’

Şirin Payzın da Selami Şişman’ın tehdit mesajına yanıt vererek şunları söyledi: “MHP MYK üyesiymiş öyle yazıyor profilinde. Bana attığı mesaj, babamın vefat ilanını kullanmış… Bir de beni tehdit ediyor…  Şimdi bunu dava etsem bu ahlaksıza prim vermiş olacağım… Bu arada not: Korkmuyorum! İstediğin kadar tehdit et! Vefat etmiş babamın ölüm ilanını kullanarak beni tehdit eden, etmeye cesaret eden bu adam siyasi parti yönetiminde. Cesaret ediyor çünkü etmemesi için neden yok… Hukuk yok ,ahlak kalmadı. Rakip siyasetçilere ‘Soysuz’ de, milletvekili, gazetecileri tehdit et.”