Moğollar’ın ODTÜ konseri iptal edildi

Moğollar grubunun ODTÜ’de Mezunlar Günü etkinlikleri kapsamında vereceği konser, ODTÜ Mezunlar Derneği tarafından gerekçe gösterilmeden iptal edildi


Ekran Resmi 2019-07-01 13.40.38Moğollar grubunun ODTÜ Mezunlar Derneği’nin Mezunlar Günü etkinlikleri kapsamında vereceği konser, dernek tarafından iptal edildi. Konserin iptal edildiğini sosyal medya hesabından duyuran grup, ODTÜ Mezunlar Derneği’nin konsere bir gün kala ikna edici bir gerekçe sunmadan ilettiği iptal kararını da paylaştı. 

Moğollar’ın açıklaması şöyle: “29 Haziran Cumartesi günü ODTÜ Mezunlar Derneği Vişnelik Tesisleri’nde ‘Mezunlar Günü’ kapsamında vereceğimiz konser, organizasyonu yapan firmanın bize karşı sorumluluklarını yerine getirmesine rağmen Mezunlar Derneği tarafından, konsere bir gün kala, tarafımıza ikna edici bir gerekçe sunulmadan iptal edilmiştir. Ayrıca iptal duyurusundaki yazım hatası da ODTÜ geleneği ile bağdaşmıyor. ODTÜ’lü dostlarımızla bu akşam buluşamayacağımız için üzgünüz ancak mevzubahis ODTÜ olunca kırgın kalmamız söz konusu olamaz! En kısa sürede tekrar görüşmek üzere.”