BluTV’nin, “Çıplak” dizisinin yeni sezonunu duyurmadığı iddia edildi

BluTV’nin; Aralık 2020’de ilk sezonunu askıya alıp +18 ibaresiyle tekrar yayımlamaya başladığı “Çıplak” dizisinin ikinci sezon reklamlarını yapmadığı ve yeni bölümlerini duyurmadığı iddia edildi


Aralık 2020’de gazeteci Cüneyt Özdemir’in sosyal medya paylaşımı sonrası BluTV, Çıplak dizisinin ilk sezonunu askıya alıp +18 ibaresiyle tekrar yayımlamaya başlamıştı. Platformun şimdi de, dizinin ikinci sezon reklamlarını yapmadığı ve dizinin yeni bölümlerini duyurmadığı iddia edildi.

Gazete Duvar‘ın haberine göre BluTV; yakın zamanda ikinci sezonunun ilk üç bölümü yayımlanan ve bu akşam (16 Haziran) 4. ve 5. bölümleri yayımlanacak olan diziyi “duyurmayarak sessizliğe bürünmüş” durumda. Dizinin yapımcısı TN Yapım’dan genel koordinatör Merve Göntem de Twitter hesabından durumu “Tek pr’ı kendi halimizde yönetmenimizin instagramından yapıyorduk onu da kapattılar. Lütfen dizimizin bugün 21.00’da 4. ve 5. bölümleri ile kanalınızda yayınlanacağını duyurmamıza yardımcı olur musunuz? @BluTV” sözleriyle aktardı.

https://twitter.com/mervegontem/status/1405070676935970818